Larnaca Havalimanı Transfer

Kıbrıs Cumhuriyeti’nin Larnaca Kenti’nin şehir merkezine uzaklığı 4-5 kilometre güneybatıya doğru sürüş mesafesinde yer alan Larnaca Uluslararası Havalimanı ülkenin en büyük ticari giriş kapısıdır. İki kattan oluşan havalimanında giden yolcular üst gelen yolcular ise alt katı kullanarak hizmet alırlar. Yolcu olarak 2009 yılında yenilenen Larnaca havalimanını kullanacaksanız ve konforlu araçlarla ekonomik transfere ihtiyaç duyuyorsanız profesyonel ekibimiz sizler için bu hizmeti kusursuzca sağlamak için 7 gün 24 saat olacak şekilde hazırdır.

Güney ve Kuzey olarak 2 bölgeye ayrılmış olunan Başkent Lefkoşa başta olmak üzere Kuzey Kıbrıs’ın tüm bölge ve otellerine transfer ve günlük kültür ya da alışveriş turu hizmetini son model sektörde öncü marka araçlarla sunuyoruz.

Larnaca Transfer

Yıllardır kurum ve kuruluşlara sorunsuzca taşımacılık hizmeti veren ekibimiz Larnaca Havalimanı Taksi ya da Transfer arayışınızda ihtiyaçlarınız doğrultusunda Larnaca Havalimanından bir bölgeye ya da otele ulaşımınızı sektörün en yeni ve konforlu araçlarıyla sunmaktadır.

Larnaca Havalimanı’a birçok ülkeden direkt olarak uçuşlar yapıldığından dolayı tercih sebebidir. Bu nedenle Kıbrıs Transfer firması olarak sizlere Larnaca Havalimanı Transfer hizmetlerini bünyemizde bulunan son model araçlarla ve 7 gün 24 saat yönetilen operasyonlarımızla sorunsuzca sunuyoruz. Larnaca Transfer hizmetlerinde isterseniz Mercedes vito vip transfer araçlarıyla isterseniz Premium konfor için Chrysler limuzin ile transferlerinizi Kıbrıs yollarında uzman bir ekiple sunuyoruz.

Tamamı ticari taşımacılık belgelerine sahip olan araçlarımızla Kıbrıs’ın tüm hava limanlarında uzman şoförlerimiz ile siz misafirlerimizin gideceği otel ya da bölgeye göre önceden bizlere bildirdikleri plan doğrultusunda taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Larnaca Havalimanı Transfer

Yolcu sayısına göre sitemizden araç seçerek ya da emin olamadığınız konularda bize yazarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir veya ön bilgi alabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede cevap verecek olan Kıbrıs transfer rezervasyon departmanımızla iletişime geçmekten çekinmeyin. Larnaca Havalimanı Transfer ekibimiz en iyi akıcı şekilde İngilizce konuşabilen ve gideceği güzergahın bilgisine sahip olan tecrübeli şoförlerden oluşmaktadır.

Yıllardır Kıbrıs Havalimanı Vip transfer hizmetleri sunduğumuz sektörde iş ya da gezi amaçlı yapacağınız ziyaretlere ek olarak günlük kültür ve çevre turlarıyla adayı keşfedebilirsiniz.

Daha fazlası için sitemizdeki iletişim bilgileri üzerinden Larnaca Havalimanı transfer hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz.