Kıbrıs Transfer

Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, ekonomik olarak diğer tatil destinasyonlarına göre hem keyifli ve unutulmaz bir tatil geçirmek hem de son derece renkli ve özgür bir gece hayatı yaşamak adına son derece uygun bir seçenektir. Özellikle gece hayatının renkli geçmesi mümkün olan pek çok Avrupa ve dünya şehrine kıyasla çok daha ucuz olması da bu güzel ülkenin tercih edilmesi için bir diğer sebep olarak gösterilebilir. Biz şirket olarak sizlere bu ziyaretlerinizde havalimanı otel arası ya da belirli bölgelerde Kıbrıs Transfer hizmetini VIP araçlarla ekonomik fiyatlarla sunuyoruz.

Akşam saatlerinde ulaşımın toplu taşıma ile sağlanması imkan dahilinde olmadığından sizlere oteller arası transfer hizmetini 7 gün 24 saat boyunca tecrübeli şoförlerimizle sunuyoruz. Kuzey Kıbrıs’ta genel olarak eğlence kültürü diğer tatil bölgelerinde olduğu gibi gecenin ilerleyen saatlerinde başlayıp sabahın ilk ışıklarında son bulduğundan dolayı bu saatlerde toplu taşıma seçeneklerinden istifade etmek pek de mümkün olmayacaktır. Ayrıca Havalimanı transferlerinde taksimetre ile yüksek miktarlar ödemek istemiyorsanız İşte tam olarak bu nedenle sizlere ekibimiz Kıbrıs transfer hizmetini sunmaktadır.

Kıbrıs Transfer

Hizmette Kullanmakta Olduğumuz Araçlar
Transfer hizmetimizde istifade ettiğimiz araçların tümü sadece sizlere özel tahsis edilmiş araçlardan meydana gelir. Günlük yaşantıda toplu taşıma ya da genel ticari maksat için kullanılmakta olan araçları hiçbir zaman filomuzda barındırmayız. Buna ek olarak araçlarımızın tamamı üstün konfor ve güvenlik özellikleri ile donatılmıştır. Başka bir deyiş ile unutulmaz bir ada tatili geçirmenize ek olarak her zaman için son derece konforlu ve güvenli bir ulaşım deneyimi yaşamanızı da sağlamış oluruz. Marka ve model olarak taşımacılık sektörünün en iyilerini filosunda bulunduran şirketimizin araç resimlerini sitemizden kolayca inceleyebilirsiniz.

Kalabalık Gruplar İçin Özel Hizmet
Kongre ya da seminer amaçlı kalabalık gruplara yönelik adanın en yeni filosuyla minibüs ya da otobüs seçeneklerimiz ile etkin çözümlerimiz de mevcuttur. Söz misali çok kişilik gruplar için 51 kişiye kadar kendilerini sektöründe kanıtlamış olan Mercedes, Setra, Man marka araçlarla sizlerin hizmetinde olmaya her daim devam ediyoruz.

Bu sayede arkadaş gruplarınız ile ayrılmadan tatilin keyfini çıkarmanızı ve bu transfer hizmetinden çok daha uygun fiyata yararlanmanızı sağlamış oluyoruz. Ne de olsa en keyifli tatil dostlar ile bir arada geçirilen tatil olarak kabul görecektir. İşte bizler, sizin çok daha unutulmaz ve çok daha keyifli bir deneyim yaşamanız için var gücümüz ile çaba sarf ediyoruz.

Transfer Hizmeti Nasıl Başlayacaktır?
Transfer hizmetimiz, sizlerin havalimanında uzman ekibimiz tarafından karşılanması ile başlar. Bunun ardından arzu ettiğiniz yere transferiniz gerçekleşir. Bu transfer hizmeti kapsamında bir otele ya da herhangi bir konaklama tesisine transfer olmayı talep etmeniz mümkün olduğu gibi doğrudan başka bir bölgeye transfer olmayı da talep edebilirsiniz.

En nihayetinde ada tatilinizin son bulduğu gün dahi havalimanına geri dönüş yolunda sizlere memnuniyetle eşlik edebiliriz. Hatta tatiliniz süresince sizlere eşlik edecek bir şoför ve arabayı dahi hizmetinize ayrıca tahsis edebiliriz. Bu sayede sizler de ulaşım sorunu yaşamazsınız.

Hizmet Talebinde Nasıl Bulunulur?
Hizmetimizden istifade edebilmek için sadece bizlere telefon numaralarımız vasıtası ile ulaşmanız yeterli olacaktır. Buna ilişkin telefon ve diğer iletişim bilgilerimiz web sitemizde mevcuttur. Aynı zamanda uçuşunuz ve adaya varışınız ile ilgili gecikme ya da sefer iptali gibi durumlara karşı da bizleri önceden haberdar etmenizi rica ediyoruz.

Bu sayede bizler de sizin için yeni bir Kıbrıs transfer planı hazırlayabiliriz.