Kıbrıs Vip Transfer

Kuzey Kıbrıs, özellikle gece hayatı açısından düşünüldüğü zaman en renkli anılara sahne olacak ve kesinlikle en özgür ortamların tadılabileceği yerdir. Nitekim her yıl binlerce turist bu ülkeye akın etmekte, bu renkli ve özgür gece hayatına dahil olmaktadır. Bu turistlerin önemli bir çoğunluğu da Türklerden meydana gelir. İşte bu turistlerin ulaşımı da en büyük sorunlar arasında yer alır. Ne de olsa havalimanı adanın merkezine uzaktır. Buna ek olarak gece kulüpleri de hem adaya hem de havalimanına son derece uzak bir noktada yer alır. Hal böyle olunca da herhangi bir şekilde adaya ayak bastıktan sonra gece hayatına dahil olmak son derece zor gelir. Ancak bu sorunun transfer hizmeti marifeti ile aşılması mümkündür. Ne de olsa bu hizmetin temel amacı ada içerisinde ulaşım zorluklarını ortadan kaldırmaktır. Firmamız da son derece deneyimli de nitelikli ekibi ile bu hizmeti sizlere sunmaktan büyük memnuniyet duyacaktır.

Transfer Hizmeti Sırasında Kullandığımız Araçlarımız
Transfer hizmetinde kullanmakta olduğumuz araçların tamamı son modeldir ve yine tamamı son derece üstün konfor ve güvenlik özelliklerini barındırır. Buna ek olarak bu araçlarımız her zaman için en deneyimli sürücülerimize emanet edilir. Ne de olsa sizlerin can güvenliği de bizim teminatımız altındadır. Ayrıca bilinmesi icap eder ki kullandığımız araçların hiçbiri günlük şehir içi ulaşımda istifade edilen araçlar değildir. Bu araçların tamamı sadece sizlerin istifadesine sunulmuş olan özel transfer araçlarıdır.

Kalabalık Gruplara Yönelik Hizmetlerimiz Nelerdir?
Gece hayatına dahil olmak isteyen kalabalık gruplara yönelik hizmetlerimiz de fazlasıyla mevcuttur. Bu hizmetlerimizden başlıcası da yedi kişilik minibüs kiralama imkanı tanımamızdır. Bu araçlar da tıpkı diğerleri gibi son derece konforlu ve son derece güvenlidir. Keza bu araçlarımızda da en deneyimli sürücülerimiz çalışır ve bu araçların da hiçbir şekilde gündelik şehir içi kullanımda yararlanılmak üzere kullanılmaz.

Transfer Hizmeti Nerede Başlar ve Ne Şekilde Devam Eder?
Transfer hizmetimiz genelde havalimanından başlar. Bundan dolayı adaya geliş saatlerinin misafirler tarafından bildirilmesi lazımdır. Aynı zamanda havalimanından alındıktan sonra da gidilecek olan istikamet misafir tarafından belirlenir. Örnek olarak misafir doğrudan doğruya otele transfer olmayı ya da otel yerine gece kulübüne geçmeyi talep edebilir. Bunun üzerine gece kulübünde eğlence sona erdikten sonra da tekrardan misafirin otele transferi söz konusu olacaktır. Buna ek olarak isteğe bağlı şekilde dönüş günü de firma olarak sizler eşlik etmekten ve havalimanına gidiş şeklinde transfer hizmeti sunmaktan büyük memnuniyet duyacağız. Bunun yanı sıra arzu etmeniz halinde sizlere tüm tatiliniz boyunca hizmet sunacak olan özel şoförlü bir araç da tahsis edebiliriz. Bu araç sayesinde arzu ettiğiniz her an ulaşıma dair çözüm yanınızda olacaktır.

Hizmet Talebi Nasıl Olur?
Hizmetimizi talep etmek için yapmanız gereken tek şey web sitemizden iletişim bilgilerimizi alarak bizlere ulaşmanızdır. Bizler de bunun üzerinde sizler için bir transfer planı hazırlayabiliriz. Elbette bu planın yapılabilmesi için sizlerin bizlere adaya geliş ve adadan gidiş zamanınızı da telefonda bildirmeniz gerekmektedir. Buna ek olarak uçaklarınızın iptal olması ya da uzun süreli bir gecikme yaşanması durumlarında da bizleri haberdar etmeniz mağduriyet yaşamanızı önleyecektir. Ne de olsa bizleri önceden haberdar etmeniz halinde yeni bir transfer planı hazırlayabilir ve bu yeni transfer planı ile sizlere çok daha verimli bir hizmet sunabiliriz. Nihayetinde herhangi bir özel isteğinizin bulunması halinde de bizlere ilgili numaralardan ulaşarak bu isteklerinizi iletebilirsiniz.