Gazimağusa Otelleri

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, gece hayatı bakımından son derece cazip bir ülkedir. Zira hiçbir ülkede bu denli özgür ve rahat bir gece hayatı ortamı mevcut değildir. Hal böyle olunca da gece hayatının yaşanması adına eşsiz bir fırsat olacak ve unutulmaz hatıralar birikecektir. Ancak ne var ki zaman zaman ulaşımda ciddi sorunların yaşanması da gündeme gelebilir. Şöyle ki, adada halihazırda gelişmiş bir ulaşım ağı mevcut değildir. Söz misali metro ve benzeri bir ulaşım seçeneği yoktur. Gece kulüplerinde eğlence gecenin ilerleyen saatlerinden sabahın ilk ışıklarına dek devam ettiğinden dolayı da eğlencenin doruğa çıktığı bu zamanlarda toplu ulaşım aracı bulmak pek çok zaman mümkün olmayacaktır. Nihayetinde hem pek çok egece kulübü hem de pek çok otel şehir merkezine çok uzak noktalarda yer aldığı gibi havalimanına da çok uzak noktalarda yer almaktadır. Bundan dolayı da mutlaka bir transfer firması ile anlaşma sağlanması lazımdır. Ancak bu transfer firmasının muhakkak alanında deneyimi olması gerekir.

Neden Bizim Firmamızı Bu Alanda Tercih Etmelisiniz?
Transfer hizmeti yönünden firmamızı tercih etmeniz halinde sizlere unutulmaz bir tatil geçireceğiniz ve ulaşım adına herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğinizi taahhüt edebiliriz. Gerçekten sizlere sunmakta olduğumuz ulaşım hizmetleri kapsamında muhakkak en deneyimli şoförlerimiz görev yapacak ve her zaman için en güvenli araçlarımız hizmetinize tahsis edilecektir.

Kullanmakta Olduğumuz Araçlarımız
Transfer hizmetimizde kullandığımız araçların hiçbiri toplu ulaşımda yararlanılan ya da genel ticari amaç uğruna kullanılan araçlar değildir. Bu araçların tamamı sadece sizlerin özel hizmetine tahsis edilmiştir. Buna ek olarak araçlarımızın istisnasız tamamı üstün konfor özelliklerine sahip olduğu gibi güvenlik bakımından da pek çok donanımları düşünülmüştür. Gerçekten araçlarımızdaki bu donanımlar sayesinde hem rahat bir ulaşım deneyimi yaşamanız hem de can güvenliğiniz emin ellere emanettir. Nihayetinde transfer hizmetimiz kapsamında her zaman için en deneyimli sürücülerimiz ile hizmetinizdeyiz. Bu da bizlerin güvenliğe verdiği önemin bir kanıtıdır.

Kalabalık Gezgin Gruplarına Yönelik Özel Hizmetlerimiz
Kalabalık gruplara yönelik çözümlerimiz de firma bünyesinde yer almaktadır. Gerçekten kalabalık gruplar için yedi kişilik minibüslerimizin yanı sıra daha geniş taksilerimiz de mevcuttur. Bu araçlarımızın da konfor ya da güvenlik yönünden hiçbir eksiği yoktur. Aynı zamanda kalabalık gruplar ile transfer hizmetinden istifade etmek çok daha ekonomik bir transfer deneyimi yaşamanıza olanak tanıyacaktır.

Transfer Hizmeti Nasıl Başlar ve Nasıl Devam Eder?
Transfer hizmetimizin başlangıcı pek çok zaman havalimanıdır. Ancak arzu etmeniz halinde hizmetimizin farklı bir noktadan başlaması da mümkündür. Elbette bunun için tek ölçüt sizlerin özel talepleridir. Bu talepler üzerine bizler de ulaşım planını hazırlayabiliriz. Aynı zamanda sizlere tahsis etmiş olduğumuz araçlarımız ile isterseniz ilk olarak konaklama yapacağınız yere isterseniz de doğrudan gece kulübüne sizleri ulaştırabiliriz. Buna ek olarak gece kulübünde eğlence sona erdikten sonra da yeniden sizleri alarak otellerinize transfer edebiliriz. Nihayetinde sizleri dönüş gününüzde havalimanına yeniden ulaştırabilir, hatta tatilinizin başından sonuna kadar size eşlik edecek bir özel şoförlü aracı da sadece sizlere tahsis edebiliriz.

Transfer Hizmetinden Ne Şekilde Yararlanmak Mümkün Olur?
Transfer hizmetimizden faydalanmak için sadece bizleri aramanız ve adaya geliş saatiniz ile adadan gidiş saatinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Bunun için gerekli olan iletişim bilgilerine de internet sayfamızdan ulaşmanız son derece kolay olacaktır. Nihayetinde bizleri uçuşunuzdaki uzun süreli gecikmelerden ve uçuş iptallerinden haberdar etmenizi önemle rica ederiz.