Kıbrıs Otelleri

Gece hayatı denildiği zaman şüphesiz ki akla ilk gelen yerlerden bir tanesi de Kıbrıs'tır. Ne de olsa Kıbrıs'ta özgür ve rahat bir gece hayatını tatmak son derece kolay olacaktır. Buna ek olarak bu güzel ülke her sene çok sayıda turisti de ağırlar. Bu turistlerin adada yaşadığı belki de yegane sıkıntı, ulaşım imkanlarının sınırlı olmasıdır. Buna ek olarak adada gece hayatı belirli bir saatten sonra başlayarak sabahın ilk ışıklarına dek devam eder. Hal böyle olunca da var olan toplu ulaşım seçeneklerinden istifade edilmesi de zorlaşır. Bundan dolayı yapılması gereken en mantıklı şey her daim bir transfer hizmeti sunan firma ile anlaşma sağlamaktır. Bu firma muhakkak en nitelikli olanlar arasından seçilmelidir. Zira tatilin gidişatı ulaşımın rahatlığına bağlıdır. Aksi takdirde tatil unutulmaz anılar yaşatmaktan çok uzak olacaktır. Firmamız da unutulmaz anılarınızı biriktirebilmeniz adına var gücüyle çaba göstermektedir.

Transfer Hizmetinin İcra Edilmekte Olduğu Araçlar
Firmamız tarafından sunulmakta olan transfer hizmetinde her türlü aracımız sadece sizlere sunulan transfer hizmetinde kullanılmak üzere tahsis edilmiştir. Bu araçların hiçbirinde ne konfor ne de güvenlik adına herhangi bir eksiklik bulunmaz. Buna ek olarak araçlarda her zaman için en deneyimli sürücüler istihdam edilir. Bu sayede sizlerin can güvenliği de garanti altına alınmış olur. Gerçekten firma adına en çok dikkat ettiğimiz konuların başında güvenlik gelmektedir.

Kalabalık Gruplara Yönelik Hizmetler Sayesinde Çok Daha Keyifli Bir Tatil
Kalabalık gruplara yönelik etkin çözümlerimiz ile de hizmetinizdeyiz. Bu gruplara özel yedi kişilik minibüslerimiz bulunmaktadır. Buna ek olarak minibüslerimizin yanında otobüs tarzı araçlarımız ile de sizlere ve arkadaş gruplarınıza hizmet sunmaktayız. Bu hizmet sayesinde sizlerin de çok daha makul fiyatlar üzerinden bu hizmetten istifade edebilmenizi sağlamaktayız. Ayrıca belirtmek isteriz ki kalabalık gruplarınıza sunmakta olduğumuz transfer hizmetinde istifade edilen araçların hiçbirisi gündelik ulaşımda ya da herhangi bir şekilde şehri içi toplu taşımada kullanılan araçlar değildir. Her biri sizlerin en konforlu ulaşım deneyimini yaşamanız adına transfer hizmetine tahsis edilmiştir.

Özel İstekleriniz İçin
Transfer hizmetimiz sırasında sizlerin özel isteklerini gerçekleştirmek adına da elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz. Elbette bunun için her şeyden önce bizler ile iletişime geçmeniz icap eder. İnternet sitemizdeki telefon numaramızdan ulaşmak suretiyle hem rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir hem de özel isteklerinizi yine bu numara üzerinden iletebilirsiniz. Nihayetinde özel isteklerinizi gerçekleştirmemizin sadece imkanlarımız dahilinde olduğunu ve imkan bulunmaması halinde bu isteklerinizi üzülerek yerine getiremeyeceğimizi de hatırlatmak isteriz.

Transfer Hizmetinin Başlangıç Noktası ve Hizmetin Devamı
Transfer hizmetinin başlangıç noktası hizmetin niteliği gereği havalimanıdır. Ancak bunun yanı sıra istediğiniz herhangi bir noktadan da sizleri alarak bu hizmeti icra edebiliriz. Aynı zamanda sunmakta olduğumuz hizmette havalimanından sonra ulaşacağınız nokta da yine sadece sizler tarafından belirlenecektir. Bu nokta bir gece kulübü olabileceği gibi herhangi bir otel ya da buna benzer konaklama tesisi de olabilir. Bununla birlikte gece kulübünde eğlence sabahın ilk ışıklarında sona erdiğinde ya da sizin arzu ettiğiniz herhangi bir saatte sizleri gece kulüplerinden alarak yeniden otellerinize kadar ulaştırırız. Nihayetinde adadan döneceğiniz gün de otellerinizden alarak havalimanına transfer olmanızı sağlarız. Elbette ki bunun için bizler sizlerin adaya geliş ve adadan dönüş zamanlarınızı bilmeliyiz. Bizlere bu bilgileri detaylı ve net bir şekilde rezervasyon sırasında vermeniz önemle rica olunur.